Jasełka w PCDN-ie

Jak co roku, w okresie oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia, nasi uczniowie przygotowali Jasełka. Tym razem postanowiliśmy zaprezentować owoc naszej pracy szerszemu gronu widzów. Wdzięczną widownią były dzieci wraz z rodzicami, objęte Wczesnym Wspomaganiem Rozwoju Dziecka W PCDN i PPP w Górze.

Zaszczycili nas swoją obecnością także :

Sekretarz Powiatu Górowskiego – p. Elźbieta Kwiatkowska,

Naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury, Sportu i Promocji – p. Sławomir Bączewski,

Przewodniczący Komisji Wydziału Oświaty, Kultury, Sportu i Promocji – p. Grzegorz Aleksander Trojanek,

Dyrektor Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji – p. Tomasz Krysiak.

Świąteczne spotkanie odbyło się we wtorek 17.12.2013 w Sali konferencyjnej PCDN i PPP w Górze.

Wszystkie dzieci oraz goście obdarowani zostali przez naszych uczniów ręcznie wykonanymi aniołkami. Następnie, podczas słodkiego poczęstunku, źyczyliśmy sobie wszelkiej pomyślności podczas nadchodzących świątecznych dni.

Część artystyczną przygotowały panie: Joanna Smolan, Urszula Kwaśnica -Zielińska, Katarzyna Bursztyńska i Liliana Barwińska.