Bezpieczne ferie zimowe

Dnia 13.02.2014 r. wychowankowie Ośrodka uczestniczyli w zajęciach zorganizowanych w ramach koła PCK, poświęconych tematyce bezpiecznych ferii zimowych. Podopieczni pracowali w czterech zespołach, rozwiązując krzyżówki, łamigłówki oraz zagadki utrwalające wiedzę z zakresu bezpieczeństwa w różnych środowiskach.

Po zakończonej pracy kapitan drużyny prezentował wiadomości uzyskane z wyżej wymienionych materiałów. Dla sprawdzenia zdobytych informacji na temat zachowania bezpieczeństwa podczas ferii zimowych spędzonych w różnych środowiskach przyrodniczych, przeprowadzono ewaluację z zajęć w postaci quizu z pokazywaniem prawdziwych i fałszywych odpowiedzi za pomocą gestów. Wychowankowie wykazali się znajomością zasad bezpieczeństwa, dobrą współpracą i zaangażowaniem. Wspólnie wykonaliśmy gazetkę o bezpieczeństwie.

Podczas tego spotkania dokonano również podsumowania aktywności i zachowania wychowanków za I semestr roku szkolnego 2013/2014. Wychowawcy wraz z wychowankami z poszczególnych grup wytypowali osoby wyróżniające się, które oprócz wielkich oklasków otrzymały dyplomy oraz drobne upominki.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.