Zaśpiewałyśmy! Zwyciężyłyśmy!

Dnia 8 maja br. sześcioosobowa grupa solistów z naszej szkoły w składzie: Paulina Krawczyk, Katarzyna Mokrzycka, Daria Kruk, Sebastian Grzesiak, Justyna Porzucek i Martyna Wozińska, wzięła udział w

III REGIONALNYM KONKURSIE WOKALNYM
„PIOSENKI ZE SZKOLNEJ ŁAWY”

w Szklarach Górnych. Celem przedsięwzięcia artystycznego była popularyzacja śpiewu wśród dzieci oraz młodzieży.

Jury, oceniając występy, którym towarzyszyły ogromne emocje, brało pod uwagę:
– dobór repertuaru,
– czystość i poprawność wykonania,
– interpretację,
– dykcję
– ogólne wrażenie artystyczne.
Ostatecznie zdecydowano, że w kategorii:
Szkoła podstawowa – I miejsce zajęła Katarzyna Mokrzycka, wykonując utwór pt. „W przyjaźni tkwi siła” Kinder Niespodzianka
Gimnazjum – I miejsce zajęła Daria Kruk, wykonując utwór pt. „Wina” Blue Cafe
Szkoła ponadgimnazjalna – I miejsce zajęła Martyna Wozińska, wykonując utwór pt. „Tęczowy” Natalii Szroeder.

Jesteśmy dumni z naszych artystów, którzy pięknie zaprezentowali swoje zdolności. Ciężko pracowali, szlifując swój warsztat wokalny pod okiem p. Lidii Jędryczki i Katarzyny Kordiak. I choć czasem nie było łatwo, to nigdy nie ustawali w boju ze swoimi słabościami, wierząc, że mogą i potrafią. A wszystko po to, aby podczas konkursu błyszczeć, jak diamenty – i udało się!
Bo: „Bez pracy nie ma kołaczy”.

Wierzymy, że to dopiero początek pięknej kariery, że jeszcze nie raz usłyszy o nas świat! Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom, którzy uczestniczyli w konkursie.