Konkurs Pogodna Jesień

Z wielką przyjemnością informujemy, że dnia 21.10.2014 r. został rozstrzygnięty konkurs plastyczny dla uczniów SOSW pt. Pogodna jesień, zorganizowany przez p. Martę Białobrzewską, p. Danutę Chociaj oraz p. Katarzynę Bursztyńską.

Na konkurs dostarczono wiele prac. Obrady jury były trudne, gdyż olbrzymia większość prac stała na bardzo wysokim poziomie artystycznym.

Cechowała je różnorodność zastosowanych technik plastycznych i ciekawych pomysłów.

Uczniowie, których prace zostały wyróżnione otrzymali pamiątkowe dyplomy, nagrody rzeczowe oraz słodycze.

Serdecznie dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom, a Laureatom gratulujemy zwycięstwa.