Wybory opiekuna Samorządu Uczniowskiego

22 października 2014 r. zostały przeprowadzone wybory opiekuna Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły. Uprawnieni do głosowania byli wszyscy uczniowie.

W głosowaniu wzięło udział 59 osób, które wybierały swego przedstawiciela spośród 4 kandydatów. Wśród wszystkich głosów oddanych 1 był nieważny.

Komisja wyborcza w składzie: Aleksandra Rudnicka kl. I ZSZ, Katarzyna Rozlazła kl. I ZSZ oraz Maciej Pojasek kl. I ZSZ czuwała nad prawidłowym przebiegiem głosowania.

Decyzją uczniów największym poparciem cieszyła się pani Katarzyna Kasprzak-Trzcińska, która zwyciężyła w głosowaniu, otrzymując 21 głosów. Zastąpi ona dotychczasowego opiekuna SU, panią Justynę Dąbrowską, która w tym dniu nadzorowała przebieg wyborów.