Olimpiada Matematyczna „Z MATEMATYKĄ NA TY”

W dniach 13-29.05.2015 r. w naszym Ośrodku odbyła się Olimpiada Matematyczna. Wzięli w niej udział wszyscy uczniowie szkoły podstawowej, gimnazjum, szkoły zawodowej oraz szkoły przysposabiającej do pracy. Zmagali się oni z różnymi zadaniami rachunkowymi. Wszystkie one dostosowane zostały do możliwości i umiejętności wychowanków.

Rozwiązując testy, uczniowie wykazali się znajomością tabliczki mnożenia, zagadnień geometrycznych oraz umiejętnością rozwiązywania zadań z treścią. Na każdym etapie edukacyjnym udało się wyłonić zwycięzców. Zostały nimi następujące osoby: kl. I-III sp – Adrian Stach, kl. IV-VI – sp u – Paulina Krawczyk, kl. IV-VI sp – Krzysztof Rzepecki, kl. I-III gim – Adrian Haszowski, kl. I-III gim u – Mateusz Lewicki, kl. I-III ZSZ – Patryk Walczak, kl. I-III spdp -Konrad Tonder.

Mistrzom matematyki serdecznie gratulujemy! Innych zachęcamy do doskonalenia swoich umiejętności matematycznych, które będzie można sprawdzić już w przyszłym roku podczas kolejnej Olimpiady Matematycznej.

Organizatorkami konkursu były: p. Wiesława Stuczyk i p. Justyna Dąbrowska.