Pożegnanie klasy III ZSZ oraz Zakończenie Roku Szkolnego

Dnia 26 czerwca odbył się w naszej szkole uroczysty apel z okazji ukończenia szkoły przez uczniów III klasy Zasadniczej Szkoły Zawodowej oraz Zakończenia Roku Szkolnego. W bieżącym roku żegnało się z nami dziewięcioro wychowanków.

Uczniowie, pod opieką Liliany Barwińskiej, przygotowali i przedstawili program artystyczny, wzbogacony ciekawym przeglądem zdjęć z pobytu w Ośrodku naszych absolwentów.

W dalszej części programu artystycznego, uczniowie pod opieką p. Anety Balcerzak, Lidii Jedryczki i Katarzyny Kordiak, zaprezentowali spektakl słowno – wokalno – taneczny, do udziału w którym zostali zaproszeni wybrani nauczyciele.

Na koniec wychowawcy klas oraz pedagog szkolny dokonali podsumowania pracy uczniów, nagradzając ich za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie. Nagrodzono również uczniów za przejawiane zdolności i zainteresowania. Dzięki temu nagrody odebrały osoby, które wyróżniły się w sporcie oraz działalności artystycznej.

Po części artystycznej głos zabrała pani dyrektor, Wiesława Stuczyk, która pożegnała uczniów oraz życzyła im powodzenia podczas egzaminów zawodowych.

Uroczystość pożegnania zwieńczyło spotkanie przy ogromnym torcie, na które absolwenci wraz z wychowawcą, zaprosili wszystkich pracowników szkoły.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.