Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2015/2016

joomplu:3847

Dnia 18 września 2015 roku w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2015/2016. Uczniowie zaprezentowali ciekawy program artystyczny, podczas, którego mieliśmy okazję wysłuchać piosenek, wierszy oraz zobaczyć występ taneczny uczniów z najmłodszych klas. Powitano również nowo przybyłych uczniów.

Na koniec wysłuchaliśmy przemówienia Pani Wicedyrektor Krystyny Sawiniec, która życzyła wszystkim powodzenia w nowym roku szkolnym.

Apel został przygotowany pod kierunkiem: Lidii Kukuły, Danuty Owczarek –Marcinkowskiej, Marii Wielogórskiej oraz Joanny Krukowskiej-Zdanowicz.