Wigilijne spotkanie

„Maleńka Miłość w żłobie śpi,

maleńka Miłość przy Matce Świętej.

Dziś cała ziemia iniebo lśni

dla tej Miłości Maleńkiej”.

Z potrzeby serca, napełnieni miłością i pokojem kolejny raz wspólnie zasiedliśmy do „wigilijnego” stołu. 15 grudnia cała społeczność szkoły oraz zaproszeni goście: przedstawiciele władz samorządowych, panie z Klubu Seniora we Wrocławiu, pracownicy KGHM w galowych strojach, obejrzeli jasełka, podzielili się opłatkiem i złożyli sobie świąteczne życzenia.

Te wzruszające chwile uświetniły piękne dekoracje stołów, tradycyjne potrawy, odświętne stroje i uśmiechy naszych podopiecznych oraz jasełka.

W tym roku oprócz pastuszków, trzech króli i aniołów do stajenki przybyli także reprezentanci krajów misyjnych. Nasi aktorzy wcielili się w role dzieci z Afryki, Azji, Ameryki, Antarktydy oraz Europy. Przedstawieniu towarzyszył śpiew i oprawa muzyczna na tle świątecznych dekoracji.