Interaktywnie we wrocławskim ZOO

21 kwietnia br. uczniowie ze szkoły podstawowej i gimnazjum, pod opieką pp. K. Kordiak i L. Jędryczki, spędzili ciekawie czas na wycieczce do wrocławskiego ZOO. Głównym celem zwiedzania był nowo otwarty pawilon edukacyjny KLIMAT, ZWIERZĘTA, LUDZIE, który przybliżył nam problemy klimatyczne świata, uświadomił, jaki jest wpływ naszych zachowań na klimat i przyrodę. Mogliśmy się tego dowiedzieć w bardzo przystępny i ciekawy dla nas sposób, bowiem zainstalowano tam dużo interaktywnych stanowisk multimedialnych. Wielu z nas zachwyciło Afrykarium. Pogada sprzyjała spacerom wśród budzącej się na wiosnę przyrody.

Katarzyna Kordiak