Na przełaj po laury

21.04.2016 w Oleśnicy odbyły się Mistrzostwa Województwa Dolnośląskiegow Biegach Przełajowych „Sprawni Razem”.

W zawodach wzięło udział blisko 100 zawodników z 12 szkół kształcenia specjalnego. Naszą placówkę reprezentowało 6 uczniów.

Dominika Borowczyk w grupie dziewcząt młodszych zajęła 2 miejsce, a Katarzyna Mokrzycka 4.

W kategorii młodszych chłopców startował Adam Rozlazły, zajmując 3 miejsce. Warto dodać, że Adaś jest uczniem szkoły podstawowej, a rywalizował z gimnazjalistami.

W grupie dziewcząt starszych startowały siostry Daria i Agnieszka Borowczyk, zajmując odpowiednio 5 i 8 miejsca, zaś w kategorii chłopców starszych reprezentował nas Patryk Rzepecki, który dobiegł do mety na 16 pozycji.

Medaliści Mistrzostw Województwa Dolnośląskiego w Biegach Przełajowych „Sprawni Razem” wywalczyli sobie prawo startu w Mistrzostwach Polski w Biegach Przełajowych w Ostrudzie.

Leszek Stuczyk

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.