Gala finałowa i wycieczka w ramach konkursu Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Bądźcie wierni łasce chrztu świętego. Jubileusz Chrztu Polski 966-2016”

Nasi uczniowie biorą udział w różnych konkursach, w których odnoszą małe i duże sukcesy.

Takim dużym sukcesem było zajęcie III miejsca w kategorii szkół specjalnych w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Bądźcie wierni łasce chrztu świętego. Jubileusz Chrztu Polski 966-2016″ przez Kamila Komisaruka, ucznia gimnazjum. Konkurs zorganizował Zespół Szkół Specjalnych nr 102 w Poznaniu. 14 września odbyła się gala finałowa, w której uczestniczyli laureaci konkursu z całej Polski wraz z opiekunami.

Niesamowitą atrakcją następnego dnia była wycieczka krajoznawczo – turystyczna po Poznaniu. Kamil przywiózł ze sobą bardzo ciekawe nagrody rzeczowe, a w pamięci zachowa niezwykłe wspomnienia ze zwiedzania Katedry Poznańskiej, Ostrowa Tumskiego, Starego Rynku, Fary.

Serdeczne podziękowania kierujemy pod adresem organizatorów konkursu ZSS nr 102 w Poznaniu. Jesteśmy pełni uznania dla organizacji, na bardzo wysokim poziomie, konkursu, gali finałowej i wycieczki. Jednak przede wszystkim urzekła nas wspaniała atmosfera tego wydarzenia.

Katarzyna Kordiak