Święty Mikołaj w „Wiośnie”

Kolejny już raz ekipa Świętego Mikołaja ze Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Wąsoszu, pod opieką pp. Marty Białobrzewskiej i Joanny Wielogórskiej, pośpieszyła z pomocą do Domu Dziecka „Wiosna” w Krzydlinie Małej.

Samorząd uczniowski od dwóch miesięcy zajmował się propagowaniem akcji i zbieraniem darów, które 15 grudnia trafiły do podopiecznych domu dziecka. Zostaliśmy tam, jak zawsze, miło przyjęci.

Mamy nadzieję, że zbiórka darów, spotkanie z wychowankami domu dziecka, wspólne rozmowy i zabawy sprawią, iż nasi uczniowie staną się bardziej wrażliwsi na trudny los innych dzieci. Ufamy, że może bardziej docenią to, co posiadają, czyli rodzinę, własny dom, spokój …

Takie wizyty, również nam dorosłym, dużo dają. Pozwalają na nowo określić, co jest ważne w życiu.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wsparli naszą akcję!

Marta Białobrzewska