Podsumowanie I semestru nauki rok szkolny 2016/2017

Rozwijając wiarę, wzmacniając nadzieję, dbając o zdrowie oraz budując prawidłowe relacje koleżeńskie – uczniowie w ramach podsumowania I semestru nauki dnia 1 marca br. zaprezentowali spektakl słowno – muzyczno – taneczny pt. „WARTO WIERZYĆ W LEPSZE JUTRO”.

Spektakl oparty był na autorskim scenariuszu opracowanym przez pedagoga szkolnego Lidię Jędryczkę i zrealizowany we współpracy z p. Katarzyną Kordiak.

Na koniec nauczyciele wychowania fizycznego p. Leszek Stuczyk i p. Adam Nowak wyróżnili i nagrodzili ucznia Michała Kaczmarka za zdobycie I miejsca w Szkolnych Zawodach Gry w Bilard.

Lidia Jędryczka