Turniej Piłki Siatkowej Szkół o Puchar Starosty Górowskiego w Siatkówce

12 grudnia 2017r. nasz Ośrodek po raz kolejny zorganizował Turniej o Puchar Starosty Górowskiego w Siatkówce.

Do udziału w turnieju zaproszono trzy drużyny. Były to reprezentacje placówek z Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego nr 11 im. Józefy Joteyko z Wrocławia, Ośrodka Szkolno – Wychowawczego im. Janusza Korczaka we Wschowie oraz Zasadniczej Szkoły Zawodowej z Góry.

Mecze zostały rozegrane systemem każdy z każdym.

Po zaciętych zmaganiach najlepsza okazała się drużyna z Góry, wygrywając turniej i zdobywając tym samym Puchar Starosty. Drugie miejsce wywalczyli gospodarze turnieju drużyna z Wąsosza, drużyna z Wrocławia zajęła trzecie miejsce, a miejsce czwarte przypadło w udziale drużynie ze Wschowy.

Wszystkie drużyny otrzymały puchary ufundowane przez Starostę Powiatu Górowskiego, a także dyplomy i słodkie upominki ufundowane przez Dyrektora Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Wąsoszu.

Po wyczerpującym turnieju wszyscy zjedli smaczne kiełbaski.

Organizatorami turnieju byli: Dyrektor SOSW w Wąsoszu – Justyna Dąbrowska, Dolnośląskie Stowarzyszenie „ISKIERKA”, nauczyciele wychowania fizycznego – Leszek Stuczyk i Adam Nowak.

Adam Nowak

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.