Dzień Edukacji Narodowej 2018

„Bez uczniów nie byłoby szkoły,

a bez szkoły nie byłoby nauczycieli”

W. Gombrowicz

Dzień Edukacji Narodowej jest obchodzony w naszej placówce rokrocznie bardzo uroczyście. W miniony piątek, 12 października, uczniowie wystąpili przed gronem pedagogicznym, pracownikami Ośrodka i zaproszonymi gośćmi w programie artystycznym. Piosenki, tańce, wiersze były najszczerszym i najpiękniejszym wyrazem wdzięczności i życzeń dla wszystkich pracowników naszego Ośrodka.

Pani dyr. Justyna Dąbrowska również przekazała podziękowania i życzenia wszystkim zgromadzonym na uroczystości. Sekretarz Powiatu pani Elżbieta Kwiatkowska odczytała życzenia w imieniu Starosty Górowskiego Piotra Wołowicza.

Cieszymy się niezmiernie, że emerytowani nauczyciele i pracownicy tak licznie odpowiedzieli na nasze zaproszenie i mogliśmy razem świętować ten szczególny dzień. Była to doskonała okazja, aby spotkać się, powspominać i spędzić wspólnie czas. Mamy nadzieję, że za rok również spotkamy się w tak wspaniałym gronie.

Katarzyna Kordiak, Lidia Jędryczka