Konkurs plastyczny „Uroki zimy”

17.01.2019 roku w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Wąsoszu rozstrzygnięto konkurs plastyczny pt. ,,Uroki zimy”.

Celem konkursu było stworzenie okazji do działalności plastycznej, związanej z tematyką zimową, uwrażliwienie dzieci na piękno i urok zimowego krajobrazu. Ocenie podlegały pomysłowość i oryginalność przekazu. Uczestnicy konkursu wykazali się dużą kreatywnością, wyobraźnią twórczą, pomysłowością i poczuciem estetyki. Wszystkie prace były bardzo ciekawe, charakteryzowały się różnorodnością technik plastycznych.

Laureatami konkursu zostali: Małgorzata Kwasigroch – I miejsce,
Mateusz Nocek- II miejsce,
Wiktoria Przybylak – III miejsce.
Ponadto zostało przyznane jedno wyróżnienie dla Pauliny Krawczyk.

Zwycięzcy otrzymali dyplomy, nagrody rzeczowe oraz słodkości. Pozostali uczestnicy otrzymali podziękowania i drobne upominki. Konkursowi towarzyszyła galeria prac.

Organizatorami konkursu były p. Marta Białobrzewska i p. Mirosława Osmelak.