Materiały online

W związku z realizacją nauczania w formie zdalnej, na naszej stronie internetowej –  w górnym menu w zakładce  „Dla ucznia”  – pojawia się wiele ciekawych materiałów edukacyjnych.

Są one przygotowywane lub opracowywane przez nauczycieli naszej placówki w celu ułatwienia i uatrakcyjnienia edukacji domowej.  Treści przeznaczone są dla uczniów z różnorodnych grup wiekowych oraz o zróżnicowanych potrzebach edukacyjnych. Sukcesywnie pojawiają się nowe tematy.

Zachęcamy uczniów oraz rodziców do korzystania z  publikowanych tam treści.

Liliana Barwińska