Dzień Chłopaka w naszej szkole

Czwartek,  30 września  był wyjątkowo ważnym i szczególnym dniem dla młodszych dzieci naszej placówki. Zanim rozpoczęto świętowanie, uczniowie zostali obdarowani kolorowymi kotylionami, a chłopcy dodatkowo plakietkami z napisem „SUPER CHŁOPAK”. Wspólne zabawy ze śpiewem, tańce, muzykowanie na instrumentach, quizy, konkursy sprawiły, że wszyscy bawili się doskonale. Na koniec czekała na uczestników słodka przekąska.

Dzień Chłopaka w grupie 2 przedszkolnej i w klasach I-III szkoły podstawowej nie tylko miał smak słodkich ciasteczek, owoców, ale i kolor malin na buziach zadowolonych dzieci.

Wspólne zabawy uświadomiły wszystkim, że miło jest uczyć się i spędzać czas z innymi.

O dobrą zabawę zadbały panie: Aneta Balcerzak, Anna Gustaw, Maria Wielogórska, Joanna Krukowska-Zdanowicz.