Zawody lekkoatletyczne w Trzebnicy

11 maja w Trzebnicy odbyły się Mistrzostwa Województwa Dolnośląskiego w Lekkiej Atletyce. Wąsoski Ośrodek reprezentowało pięcioro uczniów.

Trzebnica przywitała nas piękną pogodą, która sprzyjała rywalizacji. Reprezentacja naszego Ośrodka zdobyła trzy medale: wicemistrzem  województwa dolnośląskiego został: Paweł Bartosiewicz – bieg  na dystansie 400 m; brązowe medale wywalczyli: Wiktoria Przybylak – skok w dal, Urszula Kuśmierska bieg na 100 metrów. Uczennica Alicja Stróżyńska zajęła IV miejsce w biegu na 100 m, a uczeń Miłosz Fresel  IV miejsce w skoku w dal.

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Do zawodów uczniów przygotowali Marta Białobrzewska i Adam Nowak.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.