Wsi spokojna, wsi wesoła

14 czerwca 2023 roku grupa I przedszkolna i klasy I-II szkoły podstawowej uczestniczyły

w wycieczce do Piskorza. Celami tej wycieczki były przybliżenie uczniom warunków życia na wsi oraz umożliwienie dzieciom kontaktu z ekosystemem pola i łąki oraz zwierzętami gospodarskimi.

Ta mała wieś zauroczyła nas przestrzenią wiejską, sielskością, spokojem i ciszą. Mieliśmy okazję zobaczyć konie i krowy w naturalnym środowisku.

Najbardziej podobały się nam źrebaki i cielaki. Atmosfera podczas wycieczki była bardzo miła, dzieci czuły się swobodnie, ale też potrafiły się odpowiednio zachować. Wyjazd był bardzo udany, co widać było po zadowolonych minach uczniów.