Dzień Zdrowego Śniadania 2023

                                  „ŚNIADANIE DAJE MOC”

W jesiennej scenerii, przy dźwiękach muzyki, włączyliśmy się do ogólnopolskiej akcji zdrowego śniadania pod hasłem: „ŚNIADANIE DAJE  MOC.

Do wykonania królewskiego posiłku, ze wsparciem pracowników,  przystąpili Oliwer i Dawid – uczniowie z branżowej szkoły, rozwijając swoje umiejętności kulinarne w ramach praktycznej nauki zawodu, realizowanej  w naszym ośrodku. W aranżacji stołu, z pomocą pospieszyły uczennice ze szkoły podstawowej – Klaudia, Blanka i  Urszula, które wykazując się talentem florystycznym, wykonały słonecznikowe bukiety. Natomiast Wiktoria, Katarzyna  i Paulina – uczennice ze szkoły przysposabiającej do pracy, zajęły się estetyką nakrycia stołu.

Dzięki zaangażowaniu całego zespołu na stole zagościły kolorowe bułki z białym i żółtym serem oraz wędliną i warzywami, które   w połączeniu z aromatyczną herbatą, smakowały wyśmienicie. Dodatkowym witaminowym wzmocnieniem były jabłka i mandarynki. Śniadanie było smaczne, zdrowe i kolorowe.

Cieszymy się, że w naszej przytulnej jadalni, po raz kolejny mogliśmy  zasiąść do jesiennej uczty śniadaniowej wraz z najmłodszymi koleżankami  i kolegami – miłymi przedszkolakami.

Lidia Jędryczka, Aneta Balcerzak

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.