Pomogę, bo mogę

Nasza szkoła zorganizowała kolejną akcję charytatywną  pod  hasłem

„Moc prezentów od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach”.  Zebrane artykuły chemiczne, środki higieniczne, słodycze, maskotki  przekazane zostały dla podopiecznych  Domu Dziecka w Krzydlinie Małej.

5 marca 2024 roku udaliśmy się do placówki prowadzonej przez Zgromadzenie Sióstr Szkolnych de Notre Dame, celem doręczenia darów. Podziękowano nam za otwartość serca, życzliwość i wsparcie.

Szczytny cel pokazał uczniom, jak można czerpać zadowolenie i satysfakcję z bezinteresownych działań na rzecz innych.

Aneta Balcerzak

Lidia  Jędryczka