Wiosenno – wielkanocne małe co nieco

Dzieci i młodzież pod opieką nauczycielek- pań Anety Balcerzak oraz Anny Gustaw stworzyła inicjatywę integracji międzypokoleniowej poprzez zorganizowanie wielkanocnych warsztatów artystycznych.

13 marca 2024 r. do Ośrodka zaproszono seniorów z Uniwersytetu III Wieku w Wąsoszu, aby wspólnie spędzić czas oraz przygotować wiosenno- wielkanocne dekoracje.

Ciepła i przyjazna atmosfera udzieliła się wszystkim gościom, co sprzyjało rozmowom oraz wzajemnemu poznaniu.  Pomysłowość i kreatywność wszystkich uczestników warsztatów dała wspaniałe efekty w postaci przepięknych, ręcznie wykonanych dekoracji.

Dzięki wspólnym działaniom z seniorami wychowankowie wiedzą, że jesień życia też może być aktywna, rozwijająca i pełna pozytywnych wrażeń.

Dziękujemy Seniorom z Uniwersytetu III Wieku w Wąsoszu za piękne i mądre rozmowy oraz otwarte

serca.

Aneta Balcerzak                                                                                                            Anna Gustaw