Niesiemy wesołą nowinę

Choć do świąt jeszcze kilka dni, my natchnieni już ich duchem, postanowiliśmy głosić dobrą nowinę innym.

W poniedziałek odwiedziliśmy małe dzieci, które uczestniczą w zajęciach wczesnego wspomagania w Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Górze. Na widowni oprócz dzieci zasiedli ich rodzice, dyrektor Poradni p. Bernard Bazylewicz, wicedyrektor p. Aneta Chmiel – Kwaśnica, dyrektor naszego Ośrodka p. Justyna Dąbrowska oraz pracownicy PPP.

Przedstawiliśmy zebranym przygotowane przez nas jasełka. Wspólnie z wszystkim kolędowaliśmy.

Udało mam się również zaangażować artystę z widowni. Mały Brajan zagrał w jasełkach Józefa, zrobił to po mistrzowsku. Chłopiec ma zadatki na wybitnego artystę!

Na koniec złożyliśmy wszystkim zebranym życzenia spokojnych i zdrowych świąt, a dzieci obdarowane zostały pamiątkowymi aniołkami.

Nasi artyści oprócz braw otrzymali smakowite mikołaje. Ta pamiątka już w drodze powrotnej do Ośrodka rozpływała się niektórym w ustach.

Mamy nadzieję, że nasze występy podobały się zebranym i wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój.

Katarzyna Kowaluk