Zaczarowany Świat Zabaw

W słoneczny, jesienny czwartek 13 listopada br. najmłodsi uczniowie naszej szkoły wraz z p. Anetą i p. Asią wybrali się na wycieczkę do Leszna do  „Zaczarowanego Świata Zabaw”. Na miejsce dotarli po dłuższej podróży autobusami.”Zaczarowany Świat Zabaw” okazał się wymarzonym miejscem do aktywnego spędzenia czasu, wspólnych i wesołych zabaw.

Chłopcy i dziewczynki mieli możliwość korzystania z dużego placu, który był wyposażony w bardzo kolorowe, ciekawe sprzęty i zabawki dla dzieci. Były tam min. armatki pneumatyczne, baseny z kolorowymi piłeczkami, tor saneczkowy i karuzela z „kokosami”. Spędzając czas w „Małpim Gaju” pokonując liczne kładki, trampoliny, zjazdy, tunele uczniowie wykazali się swoją sprawnością fizyczną.

Oprócz zabaw były też i inne niespodzianki. Na wszystkich uczestników czekał już duży milusiński „KOT”, który chętnie z wszystkimi robił sobie zdjęcie.

Po zabawie była kolejna niespodzianka dla każdego dziecka, a mianowicie duża, smaczna, chrupiąca zapiekanka i owocowy sok. Poczęstunek bardzo wszystkim smakował.  Uczniom dopisywał humor. Na twarzach widoczna była radość i zadowolenie. Dzieci pełne wrażeń opuściły teren zabaw i udały się w drogę powrotną na dworzec PKS.

Wyjazd ten był mieszanką edukacji i zabawy. Uczniowie najmłodszej klasy szkoły podstawowej mieli nie tylko możliwość poznania bardzo ciekawego miejsca do zabawy, którego dotąd jeszcze nie znali, ale i poznali duże miasto oraz sposób poruszania się w nim.

Wycieczkę do Leszna zorganizowały Panie Joanna Krukowska – Zdanowicz oraz Aneta Balcerzak.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.