Wiosenna Uczta Zdrowego Śniadania

Dnia 26 marca br. w naszej szkole, od samego rana rozchodził się zapach zielonego ogródka. Pachniało cebulką, szczypiorkiem, pomidorem i ogórkiem. Wszyscy z niecierpliwością wyczekiwali przygotowywanej Uczty Zdrowego Śniadania. Kolorowe bułki z wędliną i białym serem oraz warzywami były smaczne i zdrowe. Natomiast witaminy dodały nam nie tylko siły, ale i blasku słońca!

Uczta Śniadaniowa była udana, a została zorganizowana z inicjatywy pedagoga szkolnego p. Lidii Jędryczki we współpracy z p. Danutą Owczarek – Marcinkowską, p. Marią Wielogórską, p. Joanną Krukowską – Zdanowicz oraz pielęgniarką szkolną p. Marią Cymbalistą.

Cieszymy się, że mogliśmy wspólnie zasiąść do Wiosennej Uczty Śniadaniowej, która po raz kolejny częściowo została sfinansowana ze środków naszego Stowarzyszenia ISKIERKA.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.