Mistrzostwa Dolnego Śląska w Lekkiej Atletyce „Sprawni Razem” w Trzebnicy

Dnia 7 maja 2015 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Mistrzostwach Dolnego Śląska w Lekkiej Atletyce „Sprawni Razem”, które odbyły się w Trzebnicy. W zawodach wzięło udział czworo uczniów SOSW: Adrian Rzepecki, Paulina Bober, Dominika Borowczyk oraz Patryk Rzepecki.

Dziewczęta, Paulina Bober oraz Dominika Borowczyk, zajęły II miejsce w biegu na 800 m.

W biegu na dystansie 100 m wystartowali Patryk Rzepecki oraz Paulina Bober, zajmując odpowiednio II i III miejsca.

Adrian Rzepecki natomiast wziął udział w biegu na 200 m, w którym pokonał rywali zajmując I miejsce.

Na koniec rozgrywek Paulina Bober oraz Patryk Rzepecki po dwóch konkurencjach przystąpili do skoku w dal i zajęli odpowiednio II i III miejsce. Wszystkim uczestnikom gratulujemy wygranej i życzymy dalszych sukcesów. Opiekunem naszych uczniów podczas zawodów był pan Leszek Stuczyk.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.