Pomoc dzieciom z Domu Dziecka w Krzydlinie Małej

joomplu:4305Dostrzegając potrzeby wychowanków Domu Dziecka „Wiosna” w Krzydlinie Małej – niemowląt i małych dzieci czekających na adopcję,znajdujących się w nagłych sytuacjach kryzysowych – Dyrekcja, nauczyciele, wychowawcy, pracownicy, rodzice oraz uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Wąsoszu postanowili wesprzeć małych podopiecznych poprzez zorganizowanie akcji charytatywnej na terenie SOSW.

Okazało się, że zabawki to nie to, czego dzieciom z domu dziecka najbardziej brakuje w święta i na co dzień. Wychowankowie najbardziej potrzebują środków higienicznych, pielęgnacyjnych czy chemicznych. I tak, po trwającej ponad miesiąc akcji, dnia 18 grudnia 2015 r. p. Marta Białobrzewska, p. Asia Smolan oraz wychowankowie: Adrian Stach, Sandra Modrzejewska, Jagoda Plewniak – Filipowicz, Jakub Plewniak – Filipowicz i Paulinka Krawczyk, udali się do Domu Dziecka i przekazali świąteczne wsparcie wraz z bożonarodzeniowymi i noworocznymi życzeniami. W podziękowaniu za przywiezione dary otrzymaliśmy ręcznie wykonane pierniki oraz piękną kartkę.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do akcji.