Mamy tytuł Ratownika Nadziei !!!

27.09.2016 r. do Ośrodka Szkolno- Wychowawczego dotarł kurier z
przesyłką

                                    I TO JAKĄ !!!

Po otworzeniu paczki naszym oczom ukazała się ramka w kolorze czerwieni, a w niej podziękowanie za udział w charytatywnej akcji „Szkoły dla Nadziei”, zorganizowanej przez Fundację „Na ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”.

W okresie od 15.10.2015r. do 03.09.2016 r., wykonywaliśmy różne zadania w pięciu obszarach. Podsumowanie akcji odbyło się w czasie Korowodu Nadziei we Wrocławiu.

Wykonaliśmy wszystkie pięć zadań, za każde otrzymaliśmy gwiazdkę lub koło ratunkowe. Niestety, nie udało nam się wygrać nagrody głównej, czyli spotkania z p. Martyną Wojciechowską i krasnala. Najważniejsze jednak były nasze zaangażowanie i chęć niesienia pomocy innym. I to udało się, a odzwierciedleniem jest otrzymany tytuł Ratownika Nadziei.

Składamy serdeczne podziękowania organizatorom za pomoc oraz wszystkim, którzy zaangażowali się w tę akcję. Planujemy przystąpić do drugiej edycji akcji. Może tym razem uda nam się zdobyć tytuł „RATOWNIKA ROKU” i wygrać nagrodę główną WROCŁAWSKIEGO KRASNALA Z BRĄZU, który ozdobi wejście do szkoły.

                                                                                 Emilia Wawrzyniec

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.