Otwieramy nasze serca dla innych

Po raz kolejny Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Wąsoszu zaangażował się w pomoc małym podopiecznym Fundacji „Na ratunek
dzieciom z chorobą nowotworową”.

24 marca 2018 roku nasi wolontariusze, w Centrum Handlowym
Magnolia Park we Wrocławiu, zbierali pieniądze do puszek i roznosili ulotki z informacją o możliwości przekazania 1 % podatku na rzecz fundacji.

Z zapałem i zaangażowaniem starali się zebrać jak największe kwoty oraz zwrócić uwagę ludzi na potrzebę niesienia pomocy dzieciom dotkniętym chorobą nowotworową.

Wolontariusze po akcji wrócili do domów z satysfakcją i dumą, bo przyczynili się do tego, że powrót do zdrowia chorych dzieci może być szybszy, bardziej komfortowy i pogodniejszy.

Elżbieta Kochańczyk