KONCERT CHARYTATYWNY W GLINCE

11 stycznia 2019 r. z inicjatywy Dyrektor Ośrodka grupa uczniów wzięła udział w Koncercie Charytatywnym organizowanym przez Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi w Glince. Koncert organizowany był w celu pozyskania środków finansowych na leczenie ucznia szkoły w Glince, który choruje na nowotwór. Wychowankowie Ośrodka chętnie zaprezentowali się przed publicznością, wykonując kolędy i pastorałki.

W scenerii bożonarodzeniowej pokazali układ choreograficzny pn. „Taniec Aniołków”.

Również nauczyciele i wychowawcy przekazali na ręce pani Dyrektor szkoły w Glince przedmioty przeznaczone na loterię fantową.

Pomoc i wsparcie dla Damiana i jego rodziny zrodziły się z potrzeby serca i otwartości na potrzeby innych.