Polska – moja Ojczyzna – konkurs plastyczny

12.11.2019 roku w Specjalnym Ośrodku Szkolno -Wychowawczym w Wąsoszu rozstrzygnięto Szkolny Konkurs Plastyczny pt. ,, POLSKA-MOJA OJCZYZNA’’, którego głównymi celami było promowanie wśród dzieci i młodzieży idei patriotyzmu, kształtowanie poczucia świadomości narodowej i szacunku wobec własnego państwa i jego symboli.

Konkurs ze względu na bliską dzieciom tematykę cieszył się dużym zainteresowaniem.

Uczestnicy konkursu wykazali się dużą kreatywnością, wyobraźnią, pomysłowością, inwencją twórczą poczuciem estetyki. Prace były bardzo ciekawe, charakteryzowały się różnorodnością technik plastycznych. W konkursie

I miejsce zdobył Mateusz Nocek,

II – Anna Grodecka,

III- Dorota Galicka i Adam Szalkowski.

Zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe. Pozostali uczestnicy otrzymali podziękowania i drobne upominki. Rozdaniu nagród towarzyszyła galeria prac konkursowych.

Organizatorkami konkursu były p. Marta Białobrzewska i p. Mirosława Osmelak.